Запчасти

В компании «FarmyLand» вы можете купить оригинальные запчасти и комплектующие для сельскохозяйственной техники и машин: Manitou, AGCO, Capello, John Deere, Claas и др.


Запасні частини


Запчастини для сільгосптехніки

До сільськогосподарської техніки відноситься велика кількість різноманітних пристроїв, що відрізняються призначенням і технічними параметрами. Сільгосптехніка здатна виконувати різні завдання — як невеликих фермерських господарств, так і масштабних сільськогосподарських угідь. Сьогодні багато світових виробників випускають багатофункціональні продуктивні машини, проте будь-яка техніка вимагає обов’язкового регулярного обслуговування, заміни запчастин, які в процесі інтенсивної експлуатації можуть зноситися, вийти з ладу.

Купівля комплектуючих на сільгосптехніку нерідко супроводжується проблемами, пов’язаними з пошуком якісних деталей, грамотним вибором. Кращим рішенням в даному випадку стане звернення до інтернет-ресурсу компанії ТОВ «ФарміЛенд», де представлений великий вибір деталей до різних видів техніки, а купити їх можна з оперативною доставкою в будь-який регіон України. Фахівці компанії завжди допоможуть з вибором, нададуть рекомендації, а також, в разі необхідності, запропонують послуги сервісного обслуговування.

Як вибрати запчастини для сільгосптехніки: що врахувати при виборі?

Перше, що слід врахувати при виборі запчастин — тип і призначення техніки. Це може бути молотарка, жатка, електрообладнання, моторна установка або інше обладнання. Також враховується модель, тип робіт, площа оброблюваних земельних угідь і особливості грунту. Обов’язково потрібно вивчити технічні та експлуатаційні можливості деталей. Купувати зносостійкі, надійні комплектуючі слід від відомих виробників, які гарантують високу якість матеріалів і збірки, так як тільки така продукція забезпечить безперебійну роботу сільгосптехніки.

Вибираючи деталь, зверніть увагу на відсутність на ній різного роду дефектів. Різні потертості, відколи, зміни в конструкції можуть привести до зниження ефективності роботи тракторів, комбайнів, навантажувачів та інших пристосувань. Оригінальні деталі мають відповідне маркування, чим відрізняються від контрафакту. Звичайно, їх ціна буде вище, але щоб спецтехніка працювала ефективно, без збоїв, краще віддати перевагу саме такому рішенню. Оригінальні вузли мають високу гарантію і надійність. Особливо важливий їх вибір в тому випадку, якщо на спецтехніку ще поширюється гарантія від виробників. Установка аналогових деталей не може продовжити загальну гарантію техніки.

Обов’язковою умовою грамотної покупки є придбання запчастин в спеціалізованих магазинах, які завоювали хорошу репутацію на ринку. Добросовісний продавець завжди готовий представити великий каталог комплектуючих та витратних матеріалів, сертифікати на всю наявну на складі продукцію.

Купити в Україні якісні запчастини для сільгосптехніки на сайті компанії ТОВ «ФарміЛенд»

На сайті компанії ТОВ «ФарміЛенд» (Україна) представлені оригінальні якісні запчастини для сільськогосподарської техніки від відомих світових виробників, таких як Manitou, Bergmann, BvL, Mobil 1, Krone, Perkins і ін. Пряма співпраця з виробниками дозволяє нам пропонувати кращі в Україні ціни і гарантувати високу якість виробів. В електронному каталозі ТОВ «ФарміЛенд» представлені деталі з повним описом властивостей, фото і зазначенням вартості. Купити запчастини до сільгосптехніки у нас можна в онлайн-режимі з доставкою в Київ, Дніпро, Одесу і будь-який інший населений пункт України. Також, за бажанням клієнта, ми візьмемо на себе сервісне обслуговування. Маючи в наявності все необхідне обладнання, ми забезпечимо надійну безперебійну експлуатацію техніки, що дозволяє скоротити терміни посівних і збиральних робіт.

Spare parts

At FarmyLand you can buy original spare parts and components for agricultural machinery and equipment: Manitou, AGCO, Capello, John Deere, Claas, etc.