Про компанію

Компанія «FarmyLand»

Компанія динамічно розвивається на аграрному ринку, постійно розширюючи спектр своїх послуг та лінійку запасних частин. Успішно працюємо з іноземними та вітчизняними виробниками.
FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!

Компанія «FarmyLand» займається продажем шпагату для тюкування та сінов’язальної сітки фінської марки Piippo, оригінальних запчастин до телескопічних навантажувачів Manitou, а також наданням якісного сервісу з ремонту та обслуговування навантажувачів. Також в асортименті товарів компанії присутні високоякісні пакувальні матеріали (силосні і стретч (стрейч) плівки) компанії Trioplast.

Переваги компанії

Робимо найкраще для наших клієнтів

FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!

Багаторічний досвід

Компанія «FarmyLand» є компанією з 10-річною історією існування. Донедавна компанія мала ім‘я «Агромакс Груп», але час не стоїть на місці і тому ми вирішили змінити назву, щоб стати ще сучаснішими та інноваційнішими для своїх клієнтів.

FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!

Сервісне обслуговування

Наші сервісні інженери проходять систематичне навчання, мають всі необхідні знання і досвід та готові їхати до Вас в будь яку пору року, незалежно від погодніх умов.

FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!

Індивідуальний підхід

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід та зручні умови для кожного клієнта. Наші менеджери з продажу на зв‘язку 24/7 і завжди готові дати відповіді на всі Ваші запитання.

FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!

Бонуси і подарунки

Наша компанія має свою бонусну систему та надає знижки постійним клієнтам.

Свяжитесь с нами

Есть вопросы или интересуют товары?

Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в ближайшее время

  Отправляя заявку, вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности

  Зв'яжіться з нами

  Є питання або цікавлять товари?

  Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом

   Відправляючи заявку, ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності

   Contact us

   Any questions or interested in products?

   Leave a request and we will contact you shortly

    By submitting an application, you agree to our privacy policy

    Наші постачальники

    Ми є офіційними дистриб'юторами
    FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!

    PIIPPO OYJ

    Компанія PIIPPO Oyj має більш ніж 75-річну історію. Даний виробник займається виготовленням шпагату та сінов’ язальної сітки для тюкування.

    ПІІППО – фінська компанія з штаб-квартирою і заводом в Outokumpu, Фінляндія. Протягом багатьох років, PIIPPO Oyj залишається одним з найпопулярніших виробників шпагату та сітки в Північній Європі. Асортимент продукції постійно зростає для задоволення сучасних потреб споживачів.

    Компанія «FarmyLand» – офіційний дилер PIIPPO Oyj в Україні з 2013 року. Ми пропонуємо на українському ринку високоякісну сінов’ язальну сітку та шпагат для тюкування для того, щоб наш споживач мав можливість швидко і якісно провести кампанію по заготівлі кормів в своїх господарствах.

    FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!

    TRIOWORLD

    Корпорація TRIOWORLD — одна з лідируючих в Європі в сфері виробництва пакувальних матеріалів для сільского господарства: як для тюкування, так і для укладки силосних ям.

    TRIOWORLD — шведська компанія з виробництвом по всій Європі. Для потреб українського споживача доставка здійснюється з заводу в Швеції (стретч (стрейч) плівка для тюкування) і заводу у Франції (силосна плівка). Вся продукція проходить ретельний контроль якості: кожен рулон та бобіна має код, котрий дозволяє відслідкувати походження плівки аж до виробничої лінії та партії сировини. Об’єми виробництва і короткий термін поставки (4-7 днів) дозволяють компанії TRIOWORLD забезпечувати зростаючий з кожним роком попит українського споживача на пакувальні плівки для сільськогосподарських потреб навіть в самий пік сезону і при цьому гарантувати стабильні ціни.

    Продукція компанії TRIOWORLD представлена в нашому асортименті плівкою для силосних ям “Triocare”, котра довго буде зберігати кормові якості силосу ,і стретч(стрейч) плівкою для упаковки сінажу.

    З вами на зв'язку

    Наші контакти

    Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання і розповісти про послуги докладніше.
    FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!
    АДРЕСА
    вул. В. Брожка 38/58,
    Україна, м Київ 03069