Про компанію

Компанія «FarmyLand»

Компанія динамічно розвивається на аграрному ринку, постійно розширюючи спектр своїх послуг та лінійку запасних частин. Успішно працюємо з іноземними та вітчизняними виробниками.
FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!

Компанія «FarmyLand» займається продажем шпагату для тюкування та сінов’язальної сітки фінської марки Piippo, оригінальних запчастин до телескопічних навантажувачів Manitou, а також наданням якісного сервісу з ремонту та обслуговування навантажувачів. Також в асортименті товарів компанії присутні високоякісні пакувальні матеріали (силосні і стретч (стрейч) плівки) компанії Trioplast.

Переваги компанії

Робимо найкраще для наших клієнтів

FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!

Багаторічний досвід

Компанія «FarmyLand» є компанією з 10-річною історією існування. Донедавна компанія мала ім‘я «Агромакс Груп», але час не стоїть на місці і тому ми вирішили змінити назву, щоб стати ще сучаснішими та інноваційнішими для своїх клієнтів.

FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!

Сервісне обслуговування

Наші сервісні інженери проходять систематичне навчання, мають всі необхідні знання і досвід та готові їхати до Вас в будь яку пору року, незалежно від погодніх умов.

FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!

Індивідуальний підхід

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід та зручні умови для кожного клієнта. Наші менеджери з продажу на зв‘язку 24/7 і завжди готові дати відповіді на всі Ваші запитання.

FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!

Бонуси і подарунки

Наша компанія має свою бонусну систему та надає знижки постійним клієнтам.

Зв'яжіться з нами

Є питання або цікавлять товари?

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом

  Відправляючи заявку, ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності

  Наші постачальники

  Ми є офіційними дистриб'юторами
  FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!

  PIIPPO OYJ

  Компанія PIIPPO Oyj має більш ніж 75-річну історію. Даний виробник займається виготовленням шпагату та сінов’ язальної сітки для тюкування.

  ПІІППО – фінська компанія з штаб-квартирою і заводом в Outokumpu, Фінляндія. Протягом багатьох років, PIIPPO Oyj залишається одним з найпопулярніших виробників шпагату та сітки в Північній Європі. Асортимент продукції постійно зростає для задоволення сучасних потреб споживачів.

  Компанія «FarmyLand» – офіційний дилер PIIPPO Oyj в Україні з 2013 року. Ми пропонуємо на українському ринку високоякісну сінов’ язальну сітку та шпагат для тюкування для того, щоб наш споживач мав можливість швидко і якісно провести кампанію по заготівлі кормів в своїх господарствах.

  FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!

  TRIOWORLD

  Корпорація TRIOWORLD — одна з лідируючих в Європі в сфері виробництва пакувальних матеріалів для сільского господарства: як для тюкування, так і для укладки силосних ям.

  TRIOWORLD — шведська компанія з виробництвом по всій Європі. Для потреб українського споживача доставка здійснюється з заводу в Швеції (стретч (стрейч) плівка для тюкування) і заводу у Франції (силосна плівка). Вся продукція проходить ретельний контроль якості: кожен рулон та бобіна має код, котрий дозволяє відслідкувати походження плівки аж до виробничої лінії та партії сировини. Об’єми виробництва і короткий термін поставки (4-7 днів) дозволяють компанії TRIOWORLD забезпечувати зростаючий з кожним роком попит українського споживача на пакувальні плівки для сільськогосподарських потреб навіть в самий пік сезону і при цьому гарантувати стабильні ціни.

  Продукція компанії TRIOWORLD представлена в нашому асортименті плівкою для силосних ям “Triocare”, котра довго буде зберігати кормові якості силосу ,і стретч(стрейч) плівкою для упаковки сінажу.

  krone

  Krone – відомий німецький виробник сільськогосподарської техніки різного призначення

  Розвиток комерційних та державних аграрних компаній насамперед залежить від якості та продуктивності задіяної техніки. Вона виробляється різними компаніями. У багатьох країнах споживачі довіряють продукцію німецького бренду Krone. Це успішне сімейне підприємство, створене понад 115 років тому. На сьогоднішній день воно має мільярдні обороти та постійно розвивається. Цьому сприяє сильна команда професіоналів та потужна технічна база.

  В асортименті компанії можна підібрати:

  • косарку (дискові, фронтальні, задньонавісні, причіпні);
  • ворушилку або валкувач роторного типу;
  • транспортувальний агрегат для мас;
  • прес-підбирач (великопакуючий, рулонний);
  • пелетний прес-гранулятор;
  • кормозбиральний комбайн;
  • обмотувач рулонів та тюків;
  • витратні матеріали для пакування (сітки, шпагати, плівки).

  Кредо Krone – щодня шукати способи перевершити очікування клієнтів. Техніка для аграрного сектора цього бренду відрізняється довговічністю, надійністю, функціональністю, високою продуктивністю. Також він виготовляє та постачає всі необхідні запчастини.

  bergmann

  Bergmann - виробник сільськогосподарської техніки з віковим досвідом

  Аграрна сфера потребує інновацій та сучасних агрегатів не менше інших галузей. Це дозволяє мінімізувати ручну працю, підвищити продуктивність і досягти постійного приросту прибутку. Багато в чому це залежить від функціональності та ефективності задіяної сільгосптехніки.

  Одним із світових лідерів на ринку обладнання та машин для сільського господарства є німецька компанія Bergmann. Це сімейне підприємство, яке стабільно розвивається завдяки безперервному впровадженню інноваційних технологій, використанню високоякісної сировини, суворому контролю за виробництвом. До основного асортименту продукції слід зарахувати:

  • універсальні розкидачі для вапна, органічних добрив тощо;
  • гною розкидачі;
  • cилосовози та підбирачі;
  • перевалочні причепи;
  • причепи для подрібнених мас;
  • причепи-шасі.

  Такі технологічні рішення – ідеальний варіант для підприємств аграрного сектора будь-якого масштабу, підрядних організацій.

  bvl

  Обладнання та техніка Bvl – основа успішного розвитку ферми

  Ручна праця в аграрній сфері – малопродуктивна та неефективна. Використання техніки у всіх можливих процесах дозволяє підприємству вийти на новий рівень, отримати великий прибуток, стабільно розвиватися. Ферми, що спеціалізуються на розведенні великої рогатої худоби, постійно займаються заготівлею, зберіганням, виїмкою силосу, розкиданням підстилки, годуванням тварин. Спеціалізовані агрегати, що замінюють людську працю, дозволяють суттєво прискорити всі технологічні процеси, підвищити їхню продуктивність, покращити якість, знизити фінансові витрати.

  Німецька марка BvL (Bernard van Lengerich Maschinenfabrik) спеціалізується на виготовленні такої техніки. Вона призначена для:

  • змішування кормів;
  • виїмки силосних мас;
  • захоплення та нарізування силосних блоків;
  • розкидання соломи в корівнику;
  • годування тварин.

  Також цей бренд займається виробництвом біогазових установок. Продукція Bvl відрізняється високою потужністю, тривалим терміном експлуатації, надійністю, продуктивністю. Техніка чудово адаптується до умов будь-якого підприємства.

  velitex

  Velitex SAS — найкращий вибір матеріалів для зберігання кормів та силосу

  В Україні досить багато великих ферм, які займаються розведенням великої рогатої худоби. Успішний розвиток багато в чому залежить від технічної бази та якості використовуваних витратних матеріалів та засобів для захисту кормової бази. Французька компанія Velitex SAS спеціалізується на виробництві такої необхідної продукції:

  • плівок для силосування з поліетилену, поліпропілену;
  • агроволокна;
  • захисних чохлів для силососховища
  • захисної сітки від птахів;
  • кліпси для фіксації агроволокна;
  • баластні мішки з гравієм для надійної фіксації агроволокна та силосної плівки, захисної сітки.

  Надійні та довговічні захисні покриття з продуманою конструкцією для силосу та інших кормів запобігають їх псуванню, втраті, втраті поживних властивостей. Вони запобігають впливу опадів, ультрафіолетового випромінювання, перешкоджають попаданню повітря в силос. Агроволокно для соломи, сіна дозволяють сировині залишатися сухою, не перешкоджаючи циркуляції повітря. Збереження кормової бази – запорука успішної діяльності сільськогосподарського підприємства.

  З вами на зв'язку

  Наші контакти

  Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання і розповісти про послуги докладніше.
  FARMYLAND • Надійність - це наш профіль!
  АДРЕСА
  вул. В. Брожка 38/58,
  Україна, м Київ 03069